Katowicka Szkoła Muzyczna – Centrummuzyki – Nauka Gry na Pianinie i Gitarze

Szkoła Muzyczna w Katowicach – Centrum Muzyki nad Rawą już wiele lat udziela lekcji gry na instrumentach muzycznych oraz uczy śpiewu.

O tym, że muzyka łagodzi obyczaje, słyszał chyba każdy. Słuchanie muzyki niemal każdemu człowiekowi sprawia przyjemność. Czy to muzyka z płyty, czy z radia, a może coraz częściej z internetu, czy muzyka słuchana na żywo – każda forma jest idealna, aby przyjemnie spędzić czas i się zrelaksować. Jednak jeszcze więcej frajdy sprawia samodzielne wykonywanie muzyki. Dlatego właśnie powstała nasza szkoła muzyczna – Centrum Muzyki nad Rawą. Tylko ten, kto spróbował, może powiedzieć, jak wiele satysfakcji daje kreowanie dźwięków. Wówczas człowiek staje się nie tylko jej odbiorcą, ale również twórcą.

Przekonaj się że warto zapisać się do naszej szkoły muzycznej!

Szkoła Muzyczna w Katowicach – Centrum Muzyki nad Rawą

Niewiele osób decyduje się na to, aby samemu spróbować gry na instrumencie muzycznym. Najczęściej jest to spowodowane obawą przed brakiem predyspozycji czy tzw. brakiem słuchu. A jest to podejście niesłuszne. Gry na instrumencie muzycznym w naszej szkole muzycznej w Centrum Muzyki nad Rawą może spróbować każdy. Mało kto jest bowiem na tyle kompetentny, aby stwierdzić u siebie talent do muzyki czy jego brak. Decyzję o tym warto postawić nauczycielom muzyki, którzy doskonale znają się na swoim warsztacie. Ponadto nie każdy rodzi się geniuszem muzycznym. Wielu wybitnych muzyków doszło do swojej pozycji ciężką pracą, czym przekonują, że nie tylko talent się liczy. W sukcesie pomóc może dobry nauczyciel, a tych najłatwiej znaleźć w dobrej szkole muzycznej.

Prywatna szkoła muzyczna uczy muzyki i pomaga odnieść sukces

Dziś na rynku działa coraz więcej szkół prywatnych, które oferują unikalne połączenie wysokiego poziomu nauczania z elastycznością i nowoczesnym podejściem do przedmiotu oraz ucznia. Centrum Muzyki nad Rawą to szkoła muzyczna będąca właśnie jedną z nich. Uczący się gry na instrumentach takich jak gitara, saksofon, trąbka, pianino mają u nas szansę zdobyć gruntowne wykształcenie muzyczne, a przy tym robić to własnym tempem przy uwzględnieniu swoich predyspozycji, a przede wszystkim możliwości czasowych. Nasza prywatna szkoła muzyczna to miejsce, gdzie nauczyciele poświęcają swoim uczniom wiele uwagi, na bieżąco korygując błędy i dając wskazówki, jak należy ich unikać.

Centrum Muzyki nad Rawą to szkoła muzyczna z długim stażem i ugruntowaną pozycją na rynku. Ucząca u nas kadra to doświadczeni nauczyciele śpiewu i gry na wielu instrumentach, którzy nie tylko znają świetnie swój muzyczny fach, ale też dysponują odpowiednim podejściem do uczących się. Potrafią idealnie dopasować tempo nauki do predyspozycji ucznia i jego szybkości w pokonywaniu kolejnych etapów wtajemniczeni w grę na instrumentach.

Śpiew oraz gra na instrumentach – różnorodność to nasza zaleta

Tak jak każdy człowiek ma swój ulubiony rodzaj słuchanej muzyki, tak każdy, kto chce spróbować tworzyć muzykę, ma swój wymarzony instrument. W naszej szkole wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom adeptów muzycznych i oferujemy szeroki wybór instrumentów, na jakich można grać. Niezależnie, czy muzycznym wzorem jest Lous Armstrong, Al di Meola czy Krystian Zimerman, my dajemy szansę wyboru instrumentu. Uczymy więc między innymi gry na trąbce, gitarze czy fortepianie.

Wiele osób, zamiast grać, marzy o śpiewaniu. U nas to marzenie będą także mogli realizować. Nasza prywatna szkoła muzyczna daje również szansę osobom, dla których to struny głosowe są ich ulubionym instrumentem.

Szkoła muzyczna dla dorosłych i dzieci – Zapisz się do Centrum Muzyki nad Rawą

Nie jest nigdzie powiedziane, że muzyki trzeba zacząć uczyć się w dzieciństwie. Można zacząć grać i śpiewać w dowolnym wieku. Dziś czasy są takie, że dopiero w wieku dorosłym, po ustabilizowaniu sytuacji życiowej, wiele osób ma czas na swoje pasje. Wiele osób dopiero w późnym wieku ma odwagę sięgnąć po instrument i spełnić marzenia z dzieciństwa. Dlatego Centrum Muzyki nad Rawą to szkoła muzyczna dla dorosłych i dzieci – to nie my decydujemy, kiedy uczniowie mają zacząć uczyć się grać lub śpiewać. Tę decyzję pozostawiamy im. Naszą rolą jest uczyć, a jak mówi kolejne znane powiedzenie, na naukę nie jest nigdy za późno. Na realizację muzycznych marzeń również. Dlatego nasza szkoła muzyczna zaprasza chętnych w każdym wieku, bez jakichkolwiek ograniczeń.